Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy -Łomża

Łomża

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma zajmująca się sprzedażą energii oraz paliwa gazowego w Polsce poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaż Energii &#8211; Łomża i okolice

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - ŁOMŻA

Opis stanowiska:
&#8226; Sprzedaż produktów firmy
&#8226; Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:
&#8226; Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
&#8226; Entuzjazm, zaangażowanie i samodzielność w działaniu

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; Umowę zlecenie
&#8226; Elastyczne godziny pracy
&#8226; Wysokie prowizje
&#8226; Praca od zaraz

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@en-gaz.com wpisując w tytule maila: "PH Łomża"

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Luty, 2013  17:37

Identyfikator: 438849

Wyświetleń: 3202