Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Cieśla szalunkowy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Cieśla szalunkowy - Szwecja&#8211; polska umowa o pracę.

Obecnie poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy w Szwecji.

Miejsce pracy: Helsinborg (niedaleko Malmo)

Zadania:
&#8226; szalowanie ścian/stropów w systemie DOKA/PERI.

Wymagania:
&#8226; znajomość systemów szalunkowych DOKA i PERI,
&#8226; doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - wymóg konieczny.

Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie &#8211; do 120-140 SEK/h,
&#8226; organizację zakwaterowania,
&#8226; przejazd do miejsca pracy na koszt Pracodawcy,
&#8226; narzędzia i odzież,
&#8226; dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę.

Zjazdy do domu co 8 tygodni.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS o treści CIEŚLA SZWECJA do Pauliny Dziełak &#8211; tel. 796-509-409
lub prześlij nam swoje CV: paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 27 Styczen, 2019  13:03

Identyfikator: 649810

Wyświetleń: 1421