Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacje cykliczne - Skanowanie towarów - min.11zł/h

Augustów, Białystok, Suwałki, Hajnówki i inne

Firma Employees oferuje rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników.

Jesteś młodą i dynamiczną osobą?

Studiujesz lub uczysz się i masz trochę wolnego czasu?

Masz małe dziecko i wolne jedynie wieczory, które możesz poświęcić na pracę?

Skontaktuj się z nami i pracuj, kiedy chcesz!

Obecnie dla naszego Klienta, europejskiego lidera wśród firm oferujących usługi w zakresie inwentaryzacji, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku:

OPERATOR INWENTARYZACJI / INWENTARYZATOR

(nr ref: INW/PDL/07)
Rodzaj pracy: zlecona
Lokalizacja: podlaskie

Zakres obowiązków:
- liczenie towarów na magazynie przy użyciu nowoczesnych skanerów laserowych,
- proste prace pomocnicze.

Wymagania:
- dyspozycyjność do realizacji zadań w godzinach wieczornych nocnych i/lub w weekendy,
- dokładność, punktualność i sumienność w realizacji zadań,
- motywacja do pracy.

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości min. 11,00 PLN brutto za godzinę z perspektywą zwiększenia stawki,
- szkolenie z zakresu obsługi skanera i zasad inwentaryzacji,
- dla najlepszych możliwość uczestnictwa w europejskich projektach inwentaryzacyjnych,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz awansu na stanowisko Supervisor&#8217;a lub Team Leader&#8217;a,

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o rejestrację na portalu:

employees.pl/inwentaryzacje

Internetowa Platforma Inwentaryzacji pozwala na śledzenie grafiku kolejnych zleceń i umożliwia samodzielne zapisy na wybrane lokalizacje i terminy, a także ułatwia przepływ informacji.

UWAGA!

Istnieje również możliwość zapisu poprzez kontakt mailowy z naszym biurem.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 18 Lipiec, 2014  13:09

Identyfikator: 514487

Wyświetleń: 4760