Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Reprezentant Handlowy - Energia Elektryczna

BiaŁystok

Obecny na rynku energetycznym od 5 lat, konkurencyjny sprzedawca energii elektrycznej,
poszukuje otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko:

Przedstawicieli Handlowych

miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
sprzedaż usług i produktów firmy
pozyskiwanie klientów indywidualnych
realizacja targetów dziennych oraz miesięcznych
codzienne raportowanie wyników pracy

Wymagania:
gotowość i motywacja do podejmowania ciągłych wyzwań
dyspozycyjność
systematyczność i umiejętność planowania własnej pracy
pewność siebie
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
szkolenie sprzedażowe przygotowane specjalnie dla przedstawicieli handlowych
wsparcie na każdym etapie Twojego rozwoju
wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
miłą atmosferę pracy

Aplikację prosimy wysyłać na adres: bialystok@ctw-energy.com

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Kwiecien, 2012  15:53

Identyfikator: 391355

Wyświetleń: 2114