Podlaskie

zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A611369

Praca Biurowa (Bia³ystok, Bia³ystok)

Og³oszenie dodane: Czwartek, 11 Maj, 2017  11:17
Zaktualizowane: Sroda, 21 Luty, 2018  22:06
Wygasnie: Piatek, 11 Maj, 2018  11:17

Typ og³oszenia: Dam Prace

Adecco Poland Sp. z o.o. nale¿y do miêdzynarodowej korporacji Adecco S.A. - ¶wiatowego lidera w¶ród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce dzia³amy od 1994 roku. Swoj± wiedz± i do¶wiadczeniem s³u¿ymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracê dziêki Adecco Poland znalaz³o ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencj± Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Biurowy
Zadania:
• Wprowadzanie danych do systemu.
• Weryfikacja danych.
• Indeksowanie dokumentów.
Wymagania:
• Wykszta³cenie min. ¶rednie,
• Dobrej znajomo¶ci obs³ugi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word),
• Odpowiedzialno¶æ i skrupulatno¶æ,
• Dyspozycyjno¶æ do pracy w
• Godzinach 8-16,
Oferujemy:
• Umowê o pracê tymczasow±,
• Zatrudnienie od zaraz,
• Pracê w sta³ych godzinach pracy,
• Pracê w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie swojej aplikacji zawieraj±cej CV z dopiskiem: PB/04/2017/PLO na adres: anna.zoltowska@adecco.com.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Anty spam: wyra¿am zgode na otrzymywanie informacji o us³ugach i ofertach o charakterze komercyjnym

22 hits