Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca / handlowiec maszyn do sitodruku

Bielsk Podlaski

ANATOL Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją i sprzedażą maszyn do sitodruku na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami
- przygotowywanie strategii sprzedażowych
- rozliczanie się z wyników wykonywanej pracy
- kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- co najmniej wykształcenie średnie
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywność, umiejętność negocjacji
- gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- wynagrodzenie na umowę o pracę + premię od sprzedaży
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Listopad, 2019  14:01

Identyfikator: 670084

Wyświetleń: 1831