Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka do pani Marii

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce zlecenia: Kolonia
Opis zlecenia:
Pani Maria ma 85 lat. Jest w pełni sprawna intelektualna, jednak ma problemy z poruszaniem się z uwagi na problemy z kończynami dolnymi. Porusza się na balkoniku, ewentualnie na wózku. Bardzo lubi wychodzić na świeże powietrze. Ma również problemy ze wzrokiem, przez co bywa niezdarna i zdarza jej się pobrudzić lub upaść. Seniorka ma duże poczucie humoru.
Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka sama na parterze w bloku nieopodal centrum miasta w dwupokojowym mieszkaniu. Jej rodzina mieszka w innej dzielnicy. Jeden z pokoi zajmuje ona, drugi przystosowany jest dla opiekunki. Zapewniony dostęp do TV i internetu.
Obowiązki:
Zadaniem opiekunki jest dbanie o dom oraz przygotowywanie posiłków dla siebie i podopiecznej. Robi ona również większe zakupy dwa razy w tygodniu wraz z wnuczką pani Marii, która odwiedza babcię. W zakresie obowiązków znajduje się również dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej w codziennych krótkich spacerach po okolicy (podopieczną należy umieścić na wózku inwalidzkim).
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- miłe usposobienie oraz poczucie humoru,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,
- cierpliwość.
Zapewniamy:
- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

gowork.pl/niemcy_aplikuj2

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6812, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Styczen, 2018  09:04

Identyfikator: 627228

Wyświetleń: 1267