Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator maszyn i instalacji przemysłowych

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zadania w pracy:
Obsługa automatycznych maszyn oraz linii montażowych
Wsparcie uruchomień nowych produktów lub zamówień na maszynach (uzbrajanie maszyn)
Monitorowanie wydajności i poziomu błędów, eliminacja awarii na maszynach i systemach
Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
Współpraca z działem utrzymania ruchu, serwisantami, brygadzistą
Doskonalenie procesu produkcyjnego

Oferujemy:
Pracę w renomowanej niemieckiej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości: 12,79&#8364; brutto/h na początek, po 6 tygodniach 13,30&#8364; brutto/h, po 3 miesiącach 13,56 &#8364; brutto/h, po 5 miesiącach 13,94 &#8364; brutto/h,  po siedmiu miesiącach 14,03 &#8364; brutto/h
Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland
Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
Atrakcyjną lokalizację pracy
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Pomoc w uzyskaniu meldunku, ubezpieczenia, organizacji zakwaterowania i pokrycie kosztów
Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
Narzędzia pracy

Oczekujemy:
Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Wykształcenia m.in. zawodowego z jednego z obszarów: mechanika, operator maszyn i urządzeń
Dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)
Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech
Motywacji do działania i umiejętności pracy w zespole

Sposób aplikowania: https://bergman.traffit.com/public/form/a/233?uid=eCtDSjBpUHQ5NkxSYUtiM1JxKzlmY3lYYTFjNERHWHBVdEhvS2h3ZVJ3PT0=

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Pazdziernik, 2021  16:42

Identyfikator: 708630

Wyświetleń: 1206