Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Cieśla Szalunkowy [Belgia]

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Cieślą do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Zadania:

&#8226; umiejętność wykonywania szalunków
&#8226; produkcja prefabrykatów betonowych
&#8226; wylewanie betonu
&#8226; praca z rysunkiem technicznym
&#8226; montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu
&#8226; zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:

&#8226; doświadczenie na ww. stanowisku
&#8226; prawo jazdy kat. B i samochód
&#8226; własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; możliwość zakwaterowania,
&#8226; pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
&#8226; możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv pod adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Kontakt tel.; +48 510 926 184 (od pon. do pt. 8;00-16;30)

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Lipiec, 2020  14:01

Identyfikator: 686967

Wyświetleń: 1201