Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dealer telefonii komórkowej PLAY &#8222;i4-Mobile&#8221; poszukuje osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Wysokie Maz
Zadania:
&#8226;realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
&#8226;aktywna sprzedaż produktów i usług
&#8226;obsługa klienta zgodnie ze standardami
&#8226;realizacja zadań administracyjnych i porządkowych
Wymagania
&#8226;wykształcenie wyższe
&#8226;doświadczenie w sprzedaży
&#8226;nastawienie na cel
&#8226;wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
&#8226;dyspozycyjność
Oferujemy
&#8226;stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
&#8226;otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną
&#8226;współpracę w strukturach stabilnej i prężnie rozwijającej się firmy
&#8226;możliwość rozwoju, szkolenia

Aplikację (CV) prosimy przesłać na adres: rekrutacja@i4-mobile.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Lipiec, 2013  16:52

Identyfikator: 470907

Wyświetleń: 1751