Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator ds. rozwoju rynków zagranicznych

Białystok

Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu oraz z prężnie rozwijającymi się oddziałami regionalnymi min. w Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach i Grudziądzu. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od wielu lat, świadcząc usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego i pracy tymczasowej. Obecnie chcąc poszerzyć naszą działalność otwieramy dwa nowe oddziały i powiększamy oddziały już istniejące, w związku z czym do oddziału w Białymstoku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. rozwoju rynku zagranicznego

Opis stanowiska:
&#8226; umacnianie wizerunku firmy na rynkach zagranicznych
&#8226; systematyczna obsługa klientów z rynku zagranicznego
&#8226; pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji
&#8226; prowadzenie negocjacji handlowych
&#8226; opieka nad i zarządzanie personelem na kontraktach zagranicznych
&#8226; tłumaczenie dokumentów firmowych

Wymagania:

&#8226; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; wykształcenie wyższe lub w trakcie (studenci ostatnich lat)
&#8226; umiejętność pracy w zespole
&#8226; skrupulatność, dokładność
&#8226; gotowość do wyjazdu na 3-miesięczne szkolenie do Wrocławia &#8211; całkowita refundacja kosztów mieszkania
&#8226; b. dobra znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego

Oferujemy:

&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
&#8226; stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wiedzy z obszaru prawa, negocjacji i zarządzania
&#8226; możliwość zagranicznych delegacji
&#8226; miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pośrednictwem serwisu lub bezpośrednio na email marketing@ese-service.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Maj, 2014  14:35

Identyfikator: 506787

Wyświetleń: 2296