Podlaskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Magazynier kompletujący- Fabryki Mebli Forte S.A. oddział w Hajnówce

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

- Kompletowanie zamówień, ustawianie paczek meblowych na paletach
- Etykietowanie i foliowanie towarów
- Praca na nowoczesnych wózkach widłowych
- Utrzymywanie stanowiska pracy i magazynu w czystości

Wymagania:

- Posiadasz ważne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (pn.-pt.)
- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
- Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fc12f41ce3134d3e8345d9dc795a8506

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Listopad, 2023  18:03

Identyfikator: 736603

Wyświetleń: 1431