Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Audytor/ Tajemniczy Klient - Racibórz

Racibórz

Nasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta

Oferujemy:
-możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,
-możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:
-przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,
-dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania:
-stały dostęp do Internetu,
-wysoka kulturą osobista,
-komunikatywność,
-uczciwość.

Jest to praca dorywczadivepolska.com przeznaczona dla osób pełnoletnich.
Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni.

Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!
Zarejestruj się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym profilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów!

Link do strony : divegroup.shopmetrics.comlogin.asp

Zachęcamy do rejestracji i do dołączenia do Naszego zespołu!

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Luty, 2017  15:44

Identyfikator: 605726

Wyświetleń: 1811