Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Manager Restauracji, Szef Kuchni Augustów

Augustów

Do nowo otwieranej restauracji Sodexo w Augustowie poszukujemy osoby na stanowisko:

MENEDŻERA RESTAURACJI, SZEFA KUCHNI

Obowiązkiem zatrudnionej osoby będzie:
Nadzór nad jakością produkcji, sporządzanie kosztorysów, organizacja pracy podległego personelu, kontrola przestrzegania zasad higienicznych oraz dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta.
Wymagania
Idealny kandydat posiada:
&#8226; Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży gastronomiczno / hotelarskiej,
&#8226; Wykształcenie gastronomiczne
&#8226; Doświadczenie w zarządzaniu personelem
&#8226; Doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, bankietów i cateringu
&#8226; Aktualną książeczkę sanepidu
&#8226; Znajomość systemu HACCP
&#8226; Bardzo dobra organizacja pracy
&#8226; Mile widziany udział w Konkursach Kulinarnych i międzynarodowe doświadczenie.

Zapewnimy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i świadczenia
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

CV z dopiskiem "Augustów/Menedzer Restauracji" lub "Augustów/Szef kuchni" w tytule maila na adres e-mail: paulina.palmowska@sodexo.com.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Luty, 2012  13:30

Identyfikator: 377629

Wyświetleń: 4040