Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta w Banku

Białystok

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób, które nie boją się pracy z ludźmi.

Opis stanowiska: Doradca Klienta w Banku.

Zadania:
Aktywna, stacjonarna sprzedaż produktów bankowych

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych/produktów ubezpieczeniowych
- wykształcenie min. średnie
- silna motywacja do pracy oraz komunikatywność
- ambicji do osiągania ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych

Oferujemy:

- najwyższe zarobki w branży
- pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole
- narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop)

Wyślij swoje CV na adres mailowy z dopiskiem : Doradca Klienta w Banku/Białystok
Na aplikacje czekamy do 20.02.2013.
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Styczen, 2013  13:40

Identyfikator: 438305

Wyświetleń: 2634