Podlaskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Po¶rednik pracy - Lublin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Lanua Investments Poland Sp. z o.o. w zwi±zku z rozpoczêciem realizacji projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Po¶rednik pracy

G³ówne zadania na stanowisku:

- wsparcie Uczestników/czek w uzyskaniu zatrudnienia

Wymagania:

- wykszta³cenie wy¿sze

- minimum 2 lata do¶wiadczenia zawodowego, w tym z osobami z niepe³nosprawno¶ciami

- znajomo¶æ prawa pracy i zatrudniania osób niepe³nosprawnych

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracê na czê¶æ etatu

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie CV poprzez formularz kontaktowy

Proszê wpisywaæ mój adres e-mail tj. p.betkowska@kontraktor.biz.pl i nr tel. 606 383 089

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 24 Kwiecien, 2023  13:38

Identyfikator: 729267

Wy¶wietleñ: 2516

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. LUBLIN. Zamienie mieszkanie 38m. na mniejsze.
  2. LUBLIN-BELGIA HOLANDIA NIEMCY
  3. Lublin - wynajem autokaru - wynajem autobusu
  4. LUBLIN
  5. Pracy w sklepie od zaraz!!!/NIANIA