Podlaskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Specjalista ds. rekrutacji - Bia³ystok

Wroc³aw

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce wykonywania pracy: Bia³ystok

Opis stanowiska:

- Sprawna obs³uga komputera, Internetu
- Po¶rednia i bezpo¶rednia obs³uga klientów
- Praca w biurze
- Rekrutacja i selekcja pracowników
- Weryfikacja aplikacji w sprawie pracy
- Obs³uga procesów administracyjnych zwi±zanych z zatrudnieniem pracowników

Oczekujemy:

- Osoby ambitnej, nastawionej na realizacjê celów i chêtnej do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapewniamy wsparcie w okresie wdro¿enia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie netto: 1500z³/miesi±c
- Pracê w m³odym, dynamicznym zespole
- Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
- od 1 do 3 miesiêcy sta¿u (w zale¿no¶ci od szybko¶ci wdro¿enia) z p³atnym wynagrodzeniem we Wroc³awiu (koszty zakwaterowania pokrywa Pracodawca). Sta¿ poprzedza pó¼niejsze pe³noetatowe zatrudnienie w Bia³ymstoku.

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesy³anie CV wraz z klauzul± dot. danych osobowych za po¶rednictwem portalu z dopiskiem w temacie: Specjalista ds. rekrutacji Bia³ystok.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 28 Listopad, 2016  12:47

Identyfikator: 599161

Wy¶wietleñ: 1888

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  3. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  4. Specjalista ds.Finansów osobistych
  5. Specjalista ds. BHP