Podlaskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Białystok

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: OK/03/2017/PLO

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
&#8226; Bieżąca obsługa klientów: zawieranie umów, przekazywanie informacji, przyjmowanie reklamacji,
&#8226; Przygotowywanie dokumentacji ofertowej do przetargów,
&#8226; Organizowanie kampanii promocyjnych i sprzedażowych.

Nasze wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. średnie,
&#8226; Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku m.in. 1 rok,
&#8226; Dobra znajomość MS Office lub/i Google Apps,
&#8226; Łatwość nawiązywania kontaktów,
&#8226; Dokładność oraz dobra organizacja pracy,
&#8226; Mile widziana znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę tymczasową,
&#8226; Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie,
&#8226; Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego,
&#8226; Atrakcyjny system premiowania.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem nr ref.: OK/03/2017/PLO na adres email: anna.zoltowska@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Marzec, 2017  11:51

Identyfikator: 608216

Wyświetleń: 2049