Podlaskie

Specjalista Ds. Ochrony Przeciwpożarowej - Fabryki Mebli Forte S.A. W Suwałkach

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Suwałkach poszukują kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Ochrony przeciwpożarowej.

TWOJE ZADANIA
- Kontrola nad przestrzeganiem przepisów i zasad związanych z ppoż.
- Doradztwo w zakresie ochrony ppoż.
- Nadzór nad terminową konserwacją sprzętu i urządzeń przeciwpożarowych
- Prowadzenie dokumentacji związanej z ppoż.
- Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ppoż.
- Nadzór nad zakładowymi systemami ochrony ppoż. oraz zapewnienie ich sprawności (okresowe testy i pomiary)
- Współpraca z zewnętrznymi organami kontrolnymi i doradczymi w zakresie ppoż. oraz innymi komórkami organizacyjnymi w Grupie Forte
- Aktywne uczestnictwo w audytach w zakresie ochrony ppoż.

TWÓJ PROFIL
- Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej)
- 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub min. 2 lata pracy w Państwowej Straży Pożarnej
- Ukończony kurs Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej
- Prawo jazdy kat. B
- Praktyczna znajomość MS Office

KORZYŚCI
- Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola Żółty Słonik dla dzieci pracowników
- Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
- Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
- Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
- Dofinansowanie do wypoczynku
- Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
- Bony noworoczne dla dzieci pracowników
- Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

Prześlij CV na adres: rekrutacja@forte.com.pl
Lub zadzwoń: 29 64 42 450
Możesz również aplikować poprzez ****: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1cf883c247eb4a66abc27e7282a2324e

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Luty, 2023  12:14

Identyfikator: 726486

Wyświetleń: 3826